TESLİMAT

TÜRKİYE: Siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmekte, anlaşmalı kargo firmasına ait takip numarası ile ÜCRETSİZ olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

AVRUPA, ABD, Kanada & Avustralya: Siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 250$ ve üzerindeki siparişlerde, bulunduğunuz ülkeye teslimat yapan kargo firmasına ait takip kodu ile tarafınıza ÜCRETSİZ ulaştırılmaktadır.

İADE & DEĞİŞİM

Değişim ve iade prosedürünün başlayabilmesi için ürün teslim tarihini takiben 7 gün içerisinde; ürünün giyilmemiş & zarar görmemiş & hijyen bantları dahil tüm etiketlerinin üzerinde olması koşulu ile info@monumentswimwear.com ‘a isminizi ve sipariş numaranızı içerecek şekilde mail atılmalıdır. İletişime geçilmeden geri gönderilen ürünler için Monument Body sorumluluk kabul etmez. Süresi geçen, giyilmiş, zarar görmüş ürünler hijyen koşulları sebebi ile kabul edilmeyecektir.

Monumentbody tüm değişim ve iadelerde yalnızca YURTİÇİ KARGO ile gönderilen paketleri teslim almaktadır. Değişim ve iadelerde kargo bedeli, kargo takip numarası paylaşımı ve ürünün sigortalanması müşteriye aittir. Sağlam bir şekilde ulaştırılmayan ürün paketleri için değişim ve iade söz konusu değildir.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra incelenerek, iade işlemine onay verilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin 7-iş günü içerisinde onaylanmasının ve tarafınıza bilgi verilmesinin ardından bankanıza ücret iadesi sağlanmaktadır. Ücret iade tutarı yurt içi* ve yurt dışı** için değişkenlik göstermektedir.

İade onayı alamayan ürünler iade reddi işlemi yapılarak tarafınıza kargolanır. İade reddinde kargo bedeli ve kargo ile ilgili diğer işlemler müşteriye aittir.

İNDİRİM kapsamındaki ürünlerde iade kabul edilmemekte ve para iadesi yapılmamaktadır. İndirim ürünlerinde değişim ise ancak stoklar dahilinde 1 kereye mahsus yapılabilmektedir. İndirim ürünlerinde sınırlı stok olduğundan, ürün değişimi için Whatsapp üzerinden tarafımıza ulaşarak stok bilgisi ve beden konusunda yardım alabilirsiniz. Değişimlerde, ilk gönderim hariç tüm kargo bedelleri müşteriye aittir.

*TÜRKİYE: Bankanıza yapılan iadeler, ürün satın alma esnasında sizden tahsil edilen tutar ve ödeme yönteminiz ile aynıdır. Bankanızın yoğunluğuna göre ücret iadesi 2-gün içerisinde hesabınızda görünecektir.

Siparişinizi değiştirmenin en iyi yolu, yeni sipariş vererek elinizdeki ürünü iade etmektir. Beden ve renk stokları değişiklik gösterdiğinden, ürün değişimi talep etmeden önce daha fazla bilgi için Whatsapp veya Mail yolu ile tarafımıza ulaşabilirsiniz.

**AVRUPA, ABD, Kanada & Avustralya: Bankanıza iade edilen tutar, satın alma esnasında ürün bedeline dahil edilmiş olan gönderi kargo ücretinin tahsil edilen tutardan düşülmesi ile hesaplanmaktadır. Banka iadeleri, ürün satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılmaktadır.

Yurt dışından satın alınan ürünlerde değişim yapılmamakta olup, değişim için WhatsApp veya Email yolu ile tarafımıza ulaşıp bedenler ve stok hakkında bilgi aldıktan sonra, iade sürecinizden bağımsız olarak yeniden satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için, bize WhatsApp üzerinden mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

Monument Body İade Adresi: İpekyolu Sok. Telsizler Mah. No:7 Kat:2 PK:34410 Kağıthane / İstanbul - TURKIYE

Monument Body Whatsapp İletişim Hattı: +90 531 363 30 30