Hikayemiz

MONUMENT BODY

Monument; kelime manası ile, bir sanatçının elinden çıkmış abide-i yapıtları ifade eder. Abide kelimesinin, Arapça manasına bakacak olursak ‘abd’ köküne rastlarız. ‘ABID’, yaradılısına uygun yasayan hür insan manasındadır.

Kadınların yaradılısına bakarsak, kendiliğinden zarif, güzel, cesur , güçlü, üretken, sevgi dolu ve yaratıcı olduklarını görürüz.

Bu hepimize gizli bir davettir.

Bu demektir ki, tüm kadınlar olarak, eğer biz de, yaradılışımızın bize bahşettiği özellikleri sahiplenip yaşayabilirsek, ancak o zaman güzel oluruz , o zaman ’abide ‘oluruz.. Dayatılan güzellik standartlarından azad olup, eşsizliğimizi kutlarız & hür oluruz.

Monument markası, istisnasız tüm kadınları, Tanrı’nın kusursuz yaratımının birer örneği gibi görür ve sonsuz değer verir.

‘Monument’; kadınlara, kadın bedeninin ve ruhunun doğuştan gelen güzelliğini hatırlatmayı hedefler, en büyük tutkumuz bu anlayışla her gün biraz daha büyümektir.

Markanın ilk koleksiyonu ‘siyah kuğu’ da bu duyguyla doğmuştur. Koleksiyondaki her parça, kumaşından, kesimine en elegan detaylarla, sadeliğin ve zerafetin ilham verici güzelliğini gözler önüne serer.

Bizim için önemli olan şey, kadının varlığının güzelliğidir. Ürünlerimiz kalitesi ve tasarımlarıyla ancak o güzelliğe layık olacak kalitede bir arka fon oluşturarak kadının varlığını kutsar.

GÜLNUR SERBEST

GÜLNUR SERBEST

Markamızın kurucusu Gülnur Serbest aslen mimar olup, bu alanda edindiği minimalist tasarım vizyonunu, gözbebeği markası ‘Monument ‘ e heyecanla aktarır ve uzun yıllar aynı tutkuyla aktarmaya devam edecektir.

Sevgilerimizle, Monument Body